Resident


Популярний ігровий автомат Rezident – це класична комбінація п’яти барабанів і дев’яти ліній виплат. Всі ігрові символи пов’язані між собою і представляють шпигунську тематику: кулемети, протигази, нагороди. Зображення, яке обов’язково отримає бонусні міні-ігри, в яких вам потрібно відкрити чотири сейфа і не потрапити в динаміт.

Зображення монети з тисненням у вигляді профілю Штірліца зможе збільшити прибуток в п’ять тисяч разів, а інший очікуваний символ – «вогнегасник» замінить всі інші зображення. Решта іконки, які не ідентичні один одному і мають різні відсотки виплат, тим менш імовірно, що це символ для зброї.
Резидент играть бесплатно

Бонусна гра

Крім прямої гри, в автоматі є бонусна гра, яка складається з двох частин. Перша частина цього раунду-це гравець вибирає 4 з 5 сейфів, в яких приховані секрети стану ворога. Один з сейфів зламаний, і якщо користувач вибирає його, бонусна гра закінчується. Якщо всі 4 сейфа ідентифіковані правильно, то починається друга частина бонусного раунду. На цьому етапі спеціальний агент повинен правильно вибрати двері, за якою захована приваблива дівчина. Перемога в обох частинах бонусного раунду дозволить багаторазово збільшити ваш рахунок, що не може не радувати гравців, що грають за грошові призи.
Игровой автомат Резидент

Ризик-ігри

Крім бонусного раунду в слоті існує ризик-гра, тому ви можете подвоїти виграш, забравши ще більше грошей. Він запускається після кожного виграшного спина, дозволяючи гравцеві збільшити свої виграші, просто вибравши одну з чотирьох закритих карт. Якщо обрана карта вище, ніж у дилера, всі виграші подвоюються. Таким чином, результатом цього раунду може бути подвоєння або програш попередніх виграшів, і це було причиною назви цього раунду ризик-грою.
игровой автомат Resident

Для спрощення ігрового сеансу можна використовувати автоматичний режим, який стає доступним після того, як користувач активує оптимальну кількість ігрових ліній і встановлює бажаний розмір гральної ставки. Мета цієї опції-спростити ігровий процес, дозволяючи користувачам зосередитися на допомозі секретному агенту. Автоматично зупиняє гру після кожного виграшного спина, що дає гравцеві призові гроші.
Бесплатный игровой автомат Resident
В ігровому автоматі про шпигунів є дикі символи, з яких можна скласти найбільш вдалу комбінацію зображень. При використанні 9 ліній виплат для виплати користувачі можуть розраховувати на виграш фіксованого джекпоту, сума якого становить 5000 очок.